Doktor Web Sitesi Paketi

     0 yorum  |  Yorum Yap
Ürün Kodu: GTTWEB001
Stok Durumu: 1000
1.500,00TL
Vergiler Hariç: 1.271,19TL

() Markalı Doktor Web Sitesi Paketi Hemen satın alın!

Doktor Web Sitesi Paketi

  • 100% Google SEO Uyumlu
  • 100% Mobil Uyumlu
  • Türkçe Yönetim Paneli
  • 2 Dil Seçeneği
  • Whatsapp Destek Sistemi
  • İnstagram Entegrasyonu
  • Domain + Hosting
  • Sınırsız Renk Seçeneği

Web sitesi ücreti senelik olup sene sonunda yenileme işlemi yapılması gerekmektedir. 

Logo Tasarımı Seçeneği

Kurumsal logo tasarımı hizmeti ile kendinize ait bir logo sahibi olabilirsiniz, bu seçenekte logo tasarımı ve kurumsal kimlik çalışması yer almaktadır, ücret tek seferlikdir.

Aylık Düzenleme Desteği

İnternet sitenizin kontrolünü ve düzenlenmesini bize bırakın! internet sitenizin kurulumu yapıldıktan sonra güncel içeriklerin girilmesi ve aylık olarak kontrolün sağlanması için vaktiniz yoksa bu işlemi profesyonel ekibimize bırakabilirsiniz. Sitenizin tüm yeni içerikleri ve talebe göre gerçekleşecek işlemlerin yapılması için ekibimiz yanınızada olacaktır. Bu seçeneğin ücreti senelik olarak ödenmektedir hizmet bedeli 12 aydır.

Google Konum Bazlı Harita Seçeneği

Google konum bazlı harita seçeneği ile kliniğinizin bulunduğu konum ve yakın çevresinde görünebilirsiniz, kliniğinizin ismini yada verdiğiniz hizmetlerin ismi yazıldığı zaman Google üzerinde üst sıralarda görünerek telefon, konum gibi bilgilere hızlıca erişilmesini sağlayabilirsiniz. Paketin ücreti tek seferlik olmaktadır.

Google Adwords Desteği

İnternet sitenizin yapımından sonra daha fazla potansiyel hastaya ulaşılabilir olmak için Google reklamlarını tercih edebilirsiniz, talep ettiğiniz anahtar kelimelerde Google sıralamalarında ve diğer sitelerde reklamlarınızı göstererek potansiyel hastalara ulaşılabilir olabilirsiniz. Paketin ücreti senelik olmaktadır hizmet süresi 12 aydır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya yönetimi ile kliniğinizin yada kendi sosyal medya hesaplarınızın yönetimini profesyonel ekibimize teslim edebilirsiniz, güncel içerik üretimi düzenli paylaşım ile takipçilerinizi arttırabilir ve mevcut takipçilerinize sürekli görünür olabilirsiniz. Takipçi ve Beğeni sistemimizle popüler görüntünüzü arttırabilirsiniz. Hizmet bedeli seneliktir 12 ay destek verilmektedir.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.