Beden ve Ruh Sağlığı İçin Kupa Terapisi Kitabı

     0 yorum  |  Yorum Yap
Ürün Kodu: KP101
Stok Durumu: 186
95,00TL
Vergiler Hariç: 87,96TL

() Markalı Beden ve Ruh Sağlığı İçin Kupa Terapisi Kitabı Hemen satın alın!

Beden ve Ruh Sağlığı İçin Kupa Terapisi Kitabı

112 sayfa,  120`den fazla renkli görsel ile "Beden ve Ruh Sağlığı için Kupa Terapisi"
Bilgilendirme: Bu kitap ağrı kontrolü, sporculara yapılan uygulamalar ve estetik uygulamalar başta olmak üzere kuru kupa uygulaması tekniklerini içermektedir.


Bu kitapta paylaşılan ilim, güvenli ve etkili kupa uygulaması için gerekli pratik ve teorik bilgileri sağlar. Düzenli olarak kupa terapisi uygulanan birisi olarak, koşudan önce ve sonra bana sağladığı faydaları çok iyi biliyorum!

 -- Asim Dilaver, Spor Öğretmeni ve Antrenörü

Bu kitap, şaşırtıcı bir iyileşme yöntemi ile tekniklerini düzeltmek isteyen uygulayıcılar için kupa uygulamasının mucizeleri hakkında pratik ve özlü bir anlayış sunar.

-- Marie Reynolds, Noetic Terapist ve Yüz Güzellik Uzmanı

“Ilkay Chirali, geleneksel Çin tıbbı alanındaki bir bilgi kaynağıdır ve bu son kitapla birlikte kupa terapisinin tekniklerini ve faydalarını benim gibi spor fizyoterapistlerine sundu.” Bu teknikleri şu anda oyuncularımızla birlikte egzersizden sonraki genel iyileşme sürecinde düzenli olarak kullanıyoruz.

-- Alastair Thrush, Tıbbi Hizmetler Başkanı, Charlton Athletic Futbol Kulübü

Bu kitap, çeşitli kurum ve sivil toplum kuruluşları tarafından desteklenen Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıpta Mükemmeliyet ve Getat Akademi projeleri kapsamında bilimsel çalışmaların yürütülmesi ve nitelikli yayınların dilimize kazandı rılması faaliyetinin bir ürünüdür. Konu kupa terapisi olunca, Ilkay Zihni Chirali gibi bu uygulamaya 40 yılını vermiş bir yazarın son eserini size sunmaya karar verdik.

Kitap, kupa terapisi ile ilgili temel kavramları sunması ve kolay anlaşılabilir içeriği ile başta ağrı kontrolü, sporcu sağlığı ve cilt sağlığı ile ilgilenenler olmak üzere ilgili profesyonellere kupa terapisini kendi uzmanlıkları içinde nasıl kullanacaklarını öğretmeyi amaçlamaktadır.
Ilkay Zihni Chirali bu kitabında, geleneksel Çin tıbbı bilgisi olmayanlar için kuru kupa tekniklerinin güvenli ve etkili kullanımı konusunda özet bilgileri 120’den fazla tam renkli fotoğraftan oluşan zengin bir görsel arşivi ile sunmuştur. Bu eserin, ülkemizde de hızla büyüyen bu camiaya faydalı olmasını ve yeni eserlerin hazırlanmasına ivme kazandırmasını diliyorum. 

-- Dr.Sedat Yıldız.

* Kupa terapisi, cilt hastalıkları ve kas-iskelet sistemi şikayetleri de dahil olmak üzere çeşitli durumlar için binlerce yıldır etkili bir tedavi olarak kullanılan geleneksel Çin tıbbı (GÇT) tekniğidir. Bu kitap, kupa terapisini kendi uzmanlıkları içinde nasıl kullanacaklarını öğrenmek isteyenler içindir. Ilkay Zihni Chirali, GÇT bilgisi olmayanlar için güvenlik bilgileri, ekipmanlar ve farklı kupa çeşitleri ile bunların en iyi kullanımlarını kapsayan kupa uygulaması hakkında 40 yıllık uzmanlığa dayanan zengin bilgiler sunar. 120'den fazla tam renkli fotoğraf ile güzel bir görsel içeriğe sahip bu kitap, tekniklerine kupa terapisini eklemek için fizyoterapistlere, masaj terapistlerine, spor hekimliği uzmanlarına ve güzellik terapistlerine güç veriyor. 120'den fazla tam renkli fotoğraf ile güzel bir şekilde resmedilmiş, araçlarının tekniklerine çukurluk tedavisi eklemek için fizyoterapistlere, masaj terapistlerine, spor hekimliği uzmanlarına ve güzellik terapistlerine güç veriyor.

** Ilkay Zihni Chirali yaklaşık 40 yıldır kupa terapisi uygulamaktadır ve dünyadaki birçok geleneksel Çin tıbbı okulunda ders vermiştir. İngiltere'de yaşamaktadır.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.